background

ترمیم مو

در روش ترمیم مو قسمت خالی سر بسته به کم یا زیاد بودن، به طور کامل پوشش داده می شود و تراکم ( کم پشتی یا پر پشتی ) آن بسته به سلیقه مشتری دارد. به این صورت است که موی طبیعی سر به صورت تار به تار روی شبکه هایی گره زده می شود و این امر  توسط متخصصین این امر صورت میگیرد

معایب ترمیم مو چیست؟

پس معایب ترمیم مو نسبت به کاشت مو بسیار کمتر و همچنین هزینه آن نیز قابل ملاحظه با هزینه کاشت مو نمی باشد و همانطور که خواهید دید در ادامه انواع ترمیم مو را برای شما شرح خواهیم داد. ترمیم مو به گونه ای انجام می شود که خط رویش مو همانند موهای طبیعی خودتان نمایش داده شده و برای استحمام و حتی پیرایش مو محدودیتی وجود نخواهد داشت. قبل از انجام هر عمل در ابتدا با مشاورین ما در این امر صحبت کرده و حتی نمونه کارهای انجام شده را می توانید ملاحظه بفرمایید و سپس اقدام نمایید.

روش های ترمیم مو :

روش چسب یا تیپ :

در این روش شبکه موی ترمیمی با چسب مخصوص که منشا گیاهی دارد و کاملا بی ضرر می باشد روی قسمت خالی سر قرار میگیرداین چسب به گونه ای می باشد که فقط با مایع مخصوص از سر جدا می شود و ضد آب و ضد عرق می باشد و بدون هیچ گونه عوارض ارائه شده است.

روش بافت شبکه ای:

که موها به این شبکه متصل هستندو این شبکه به موهای محکم در قسمت دور سر بافت زده می شود و به صورت نامحسوس می باشد

و در حالت کشیده شدن هم از سر جدا نخواهد شد اما بسته به میزان رشد موی شخص، باید در فواصل مختلف جهت فیکس کردن موها مراجعه نماید.

روش بافت رشته ای:

در این روش موها به صورت رشته ای کنار هم قرار میگیرند و به ساقه های موی شخص بافت زده می شوند و قسمت های خالی سر را می پوشانند. در این روش نیز جهت فیکس کردن بافت باید در فواصل معین به کلینیک مراجعه شود.

استفاده از کیلیپس:

بیشتر افراد با این روش آشنا هستند و مناسب خانمهایی می باشد که دارای موهای بلند هستند و کلیپس را به صورت شانه ای و یا قفلی به موهای خود متصل میکنند. این روش ها نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا استفاده می شود و ترمیم مو شقایق صورت میگیرد. جهت مشاوره رایگان با متخصصین ما تماس بگیرید و همچنین برای مشاهده فیلم ها و عکس های نمونه کارها به گالری مربوطه مراجعه بفرمایید.

به بالای صفحه بازگردید