سیستم ها ی ( پروتز ) ترمیم مو

سیستم ها ی ( پروتز ) ترمیم مو

استفاده از سیستم ترمیم مو میتواند یک شبه مشکل کم مویی شما را حل کند . اما برای به دست اوردن ظاهری طبیعی و زیبا دانستن این که چه نوع پرتزی باید استفاده شود ضروری است .

همگان براین باورند که شخصی را که از کلاه گیس ها استفاده میکند به سادگی تشخیص میدهند . دلیل این موضوع این است که در گذشته ای نه چندان دور مواد مورد استفاده ضخیم و سنگین بود و روش های تولید بسیار ابتدایی انجام میشد . از این رو اصطلاحاتی از قبیل فوکل مصنوعی – موی مصنوعی و یا موکت برای تمسخر به کار گرفته میشد .

اما در گذر زمان صنعت ترمیم مو مانند هر صنعت دیگری  تغییرات بنیادین پیدا کرده .

این روزها درک و دانش مربوط به چگونگی رشد موها به همراه تکنیکهای مدرن و مواد اولیه بسیار کار امد  محصولی را که روزگاری پوستیژ یا کلاه گیس خوانده میشد به صحن تاترهای کلاسیک برده وبه جای ان سیستم های پروتزترمیم موی نوین را به  بازار زیبایی جهان معرفی کرده است .

سیستم ها ی ( پروتز ) ترمیم مو چگونه در بازار ارائه میشود ؟

دو نوع بسیار متفاوت از سیستم های ترمیم مو در دسترس قراردارند . استوک ها ( انبار شده ها ) و کاستوم ها ( طراحی شده با خصوصیات منحصر به فرد ) .

نامی که هر یک از این انواع دارند به روشنی بیانگر تفاوت بنیادین بین این دو گونه از محصولات هستند .

 

سیستم های ترمیم مو استوک :

این محصولات تولید انبوه هایی از رنگ ها و اندازه های معمول در صنعت ترمیم مو هستند که غالبا از خط تولید سیستم های کاستوم به دلیل نقص های فنی و کیفی خارج شده و با قیمت هایی نه چندان گران در بازار عرضه میشوند و بسیار دیده شده که در تولید این نوع محصولات از مواد اولیه معیوب و یا غیر بهداشتی استفاده شده که در دراز مدت تاثیر نامطلوبی در سلامتی فرد استفاده کننده خواهد گذاشت .

در حقیقت این محصولات مانند نسخه واحدی است که برای همه مشکلات کم مویی تجویز شده باشد .

 

سیستم های ترمیم مو کاستوم :

بارزترین مزیت این نوع محصولات در این است که اندازه گیری و تعیین دقیق اندازه ها بر اساس الگوی منحصر به فرد هر شخص و نزدیکترین نمونه به جنس و رنگ موی هر شخص مبنای اصلی کار قرار میگیرد و در نظر گرفتن معیار های طبیعی رویش موی خود شخص  برای دست یابی به منظری غیر قابل تشخیص از فرد  بسیار مهم و لازم است .

مهم تر از موارد یاد شده  سیستم های کاستوم ترمیم مو از مواد اولیه ای بسیار لطیف تر و طبیعی تر و همچنین عاری از هرگونه نقص های فنی یا کیفی عرضه میشوند . بویژه تکنیکهایی برای ایجاد خط رویش بسیار طبیعی از ویژه گی های این نوع محصولات است

در روش ترمیم مو قسمت خالی سر بسته به کم یا زیاد بودن، به طور کامل پوشش داده می شود

و تراکم ( کم پشتی یا پر پشتی ) آن بسته به سلیقه مشتری دارد.

به این صورت است که موی طبیعی سر به صورت تار به تار روی شبکه هایی گره زده می شود

معایب ترمیم مو چیست؟

پس معایب ترمیم مو نسبت به کاشت مو بسیار کمتر و همچنین هزینه آن نیز قابل ملاحظه با هزینه کاشت مو نمی باشد

و همانطور که خواهید دید در ادامه انواع ترمیم مو را برای شما شرح خواهیم داد.

ترمیم مو به گونه ای انجام می شود که خط رویش مو همانند موهای طبیعی خودتان نمایش داده شده و برای استحمام و حتی پیرایش مو محدودیتی وجود نخواهد داشت.

قبل از انجام هر عمل در ابتدا با مشاورین ما در این امر صحبت کرده و حتی نمونه کارهای انجام شده را می توانید ملاحظه بفرمایید و سپس اقدام نمایید.

vوش های ترمیم مو :

روش چسب یا تیپ :

در این روش شبکه موی ترمیمی با چسب مخصوص که منشا گیاهی دارد و کاملا بی ضرر می باشد روی قسمت خالی سر قرار میگیرداین چسب به گونه ای می باشد که فقط با مایع مخصوص از سر جدا می شود و ضد آب و ضد عرق می باشد و بدون هیچ گونه عوارض ارائه شده است.

روش بافت شبکه ای:

که موها به این شبکه متصل هستندو این شبکه به موهای محکم در قسمت دور سر بافت زده می شود

و به صورت نامحسوس می باشد

و در حالت کشیده شدن هم از سر جدا نخواهد شد

اما بسته به میزان رشد موی شخص، باید در فواصل مختلف جهت فیکس کردن موها مراجعه نماید.

روش بافت رشته ای:

در این روش موها به صورت رشته ای کنار هم قرار میگیرند

و به ساقه های موی شخص بافت زده می شوند

و قسمت های خالی سر را می پوشانند.

در این روش نیز جهت فیکس کردن بافت باید در فواصل معین به کلینیک مراجعه شود.

استفاده از کیلیپس:

بیشتر افراد با این روش آشنا هستند و مناسب خانمهایی می باشد که دارای موهای بلند هستند

و کلیپس را به صورت شانه ای و یا قفلی به موهای خود متصل میکنند.

این روش ها نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا استفاده می شود و ترمیم موشقایق تبریزجهت مشاوره رایگان با متخصصین ما تماس بگیرید و همچنین برای مشاهده فیلم ها و عکس ها به  نمونه کارها  مراجعه بفرمایید.

به بالای صفحه بازگردید